Judith Plusquin
Voorzitter
Lid sinds 2010
E-mail: judith.plusquin@telenet.be
Camera: Canon Eos 80D
Lens: 18 - 135
Telelens: 75 - 300
Favoriete onderwerpen : reisfotografie, landschappen.
Marcel Uytdenhouwen
Secretaris/penningmeester
Lid sinds 1962
E-mail: marcel.uytdenhouwen@telenet.be
Begonnen met fotografie in 1957. Eerste kleinbeeld fototoestel in 1959 gekocht.
In 1969 eerste spiegelreflex camera gekocht. Eigen donkere kamer sinds 1970 en ontwikkelde zelf zwart-wit foto’s.
Favoriete onderwerpen : mensen in hun eigen omgeving, architectuur, landschappen en het maken van reeksen.
Philippe Plusquin
Lid sinds 1967 - opnieuw aangesloten in 2013
E-mail: p.plusquin@gmail.com
Altijd analoge fotografie beoefend, zelf zwart-wit foto's ontwikkeld.
Overgestapt op ditigitale fotografie. Diverse cursussen photoshop en digitale fotografie gevolgd.
Favoriet onderwerp: natuurfoto's.
Rudi Biesmans
Lid sinds 2015
E-mail: r.biesje@skynet.be
Camera: Nikon D750, D7100
Lens: Nikon 50, 105, 24-70, 14-24, 28-300, Tamron 18-270
Favoriete onderwerpen: Fotografie algemeen
Cursussen Fotografie Qurios Tongeren.
Nico Jeurissen
Lid sinds 2013
E-mail: n.jeurissen2@gmail.com
Camera: Nikon D3100
Lens: 18-55
Telelens: 55-300
Gepensioneerd.
Mijn interesse gaat uit naar fotografie in het algemeen, maar toch vooral naar het bewerken van foto's in Photoshop.
Josee Festjens
Lid sinds 2014
Email : josee.festjens@gmail.com
Camera Nikon D5100
Tamron lens 18-270
Kocht mijn eerste toestel op 17-jarige leeftijd.
Mijn favoriete onderwerpen zijn mijn (klein)kinderen, reisfotografie en de mens in het algemeen.
Hou ook van zwart/wit fotografie.
Cursussen photoshop en digitale fotgrafie gevolgd.
Roland Baldewijns
Lid sinds 2014
E-mail: roland.baldewijns@telenet.be
Camera: Nikon D700
Lens: Nikkor 24-70 2.8G
Telelens: Nikkor 80-200 2.8D
Sinds mijn jeugd interesse in fotografie. Vroeger eigen donker kamer voor het ontwikkelen van wit zwart foto's.
Nu digitale fotografie voor het maken van o.a. reisfoto's, mens,dier en natuur, landschappen, portretten en macro opnames.
Mathieu Ramaekers
Lid sinds 2014
E-mail: mathieu.ramaekers@telenet.be
Camera: Nikon D700
Lenzen: 14-24 ; 24-70 ; 70-200 ; macro 200 F4 + mini macro (+Tilt) systeem van Zörk
Favoriete onderwerpen: Fotografie algemeen
Willy Maesen
Lid sinds 2015
E-mail: maesenwilly@hotmail.com
Camera: Canon EOS 70d
Lenzen: Canon ef 70-200 mm; Canon ef s 15-85 mm
Favoriete onderwerpen: Fotografie algemeen
Linda Graindourze
Lid sinds december 2014
E-mail: linda.graindourze@gmail.com
Camera: Nikon D7100 en Leica X1
Lenzen: Tamron 18-270, Nikkor 50 mm
Favoriete onderwerpen: Interesse voor straatfotografie, architectuur, landschap, de mens in de stad.